Váš nákup:
0 položky za 0,- Kč
K pokladně >

O nás

Naše společnost působí na českém trhu od roku 2005 a za dobu své existence se vyprofilovala jako jeden z předních specialistů na nové i repasované poloosy u nás. Při kontaktu se zákazníkem dbáme na profesionální přístup, který vychází z mnohaleté zkušenosti v oblasti prodeje tohoto sortimentu. V současné době dodáváme jedny z nejkvalitnějších a nejlevnějších autodílů na český i slovenský trh. Nabízíme repasování i takových poloos, které nejsou v žádné nabídce firem zabývajících se tímto druhem zboží.

Naším hlavním dodavatelem je společnost General Ricambi, která je držitelem certifikátu ISO 9001/2008. Její repasované poloosy byly v letech 2003 a 2004 vyhodnoceny jako nejkvalitnější. Mimo poloos najdete v naší nabídce široké portfolio autodílů na všechny typy vozů. 

Nově naše zboží nabízíme i na internetovém shopu, který právě procházíte. Naším cílem je spokojený zákazník, proto se neváhejte na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem. Naši specialisté tak zajistí, že se k vám dostane přesně ten druh zboží, o který máte zájem. Kontaktní údaje najdete na této stránce.

 

Komentáře